Nejlepší kuchařkyPrakul Production s.r.o.

Velká kuchařka Čech a Moravy

Roman Vaněk, Jana Vaňková

Nejobsáhlejší kuchařská kniha autora knižních bestsellerů Romana Vaňka z dílny Pražského kulinářského institutu. V této velkolepé publikaci se poprvé stává spoluautorkou Vaňkova manželka Jana, která na všech jeho předchozích knihách spolupracovala.

Kniha obsahuje 762 fotografií a 431 receptů krok za krokem je přehledně řazeno do 23 kapitol. Je rozdělena na dvě části dvěma druhy papíru - imaginární „fotoprocházku“ (foto Tomáš Novák) naší zemí a velkou receptovou část (foto Pavel Bílek).

Dlouho jsme chtěli vytvořit jednu velkou kuchařskou knihu obsahující klasické recepty české a moravské kuchyně. Po zkušenostech ze psaní předchozích knih jsme ještě lépe a do detailu popsali krok za krokem klasické pokrmy české a moravské kuchyně.

Každý pokrm jsme znovu uvařili, většinu postupů v receptech zpřesnili, mnohem detailněji přepsali gramáže jednotlivých surovin tak, aby českou klasiku zvládl s přehledem i absolutní začátečník a profesionálům se stala relevantní inspirací.

Název: Velká kuchařka Čech a Moravy
Autor: Roman Vaněk, Jana Vaňková
Vydavatelství: Prakul Production, s. r. o.
ISBN: 978-80-87737-27-9
Vazba: pevná
Počet stran: 628
Formát: 225x275 mm
MOC: 699 Kč
Rok vydání: 2016
Distribuce: Euromedia Group, k. s.
OPRAVY CHYB v KNIZE

 
PRESS KIT
 

30.11.2016 pokřtil knihu Jan Hřebejk a dcera kuchařské legendy Viléma Vrabce paní Hana Martínková

V případě, že naleznete jakoukoliv chybu na těchto stránkách nebo v naší kuchařce, prosím napište nám na info@nejlepsikucharky.cz