Nejlepší kuchařkyPrakul Production s.r.o.

Jednoduše & dokonale - Kuře

Roman Vaněk, Jana Vaňková

Ve své nové edici Jednoduše & dokonale vydává autor kuchařských bestsellerů Roman Vaněk první kuchařskou knihu v pořadí: Jednoduše & dokonale - KUŘE.

Jako vždy spolu s Vaňkem na této publikaci pracovala jeho manželka Jana a tým předních českých šéfkuchařů, kteří jsou zároveň lektory Pražského kulinářského institutu.

Kniha obsahuje více než 140 barevných fotografií. Téměř 80 nových, nápaditých receptů připravených z běžně dostupných surovin, kde hlavní roli hraje kuře, je v knize opět zpracováno osvědčeným systémem „krok za krokem“.

Svou jednoduchostí kniha zaujme každého milovníka dobrého jídla za rozumnou cenu a zároveň svým tradičním formátem a typickým vzhledem doplní kolekci „bílé řady“ Vaňkových kuchařek mnoha kulinářským sběratelům.

Název: JEDNODUŠE & DOKONALE – KUŘE
Autor: Roman Vaněk, Jana Vaňková
Vydavatelství: Prakul Production, s. r. o.
ISBN: 978-80-87737-30-9
Vazba: pevná
Počet stran: 96
Formát: A4
MOC: 359 Kč
Rok vydání: 2017
Výhradní distribuce: Euromedia Group, k. s.

 

Tištěná kniha

Koupit s podpisem v e-shopu

Elektronická verze

pro iOS (Apple)
PRESS KIT
   

Jak jsme knihu v červenci 2017 připravovali v Pražském kulinářském institutu. Fotografie pořídil Tomáš Novák.

 

3.11.2017 jsme si v pražském restaurantu Mánes připili sklenkou sektu Sommelier Selekt s přáteli, kteří s námi na této publikaci pracovali. Kmotrou knihy se stala kamarádka a skvělá kulinářka Marta Jandová. Fotografie z autogramiády konané v Knihy Dobrovský v Arkády Pankrác a následného křtu knihy pořídil fotograf Tomáš Novák.

V případě, že naleznete jakoukoliv chybu na těchto stránkách nebo v naší kuchařce, prosím napište nám na info@nejlepsikucharky.cz